Sağlıklı uyku için doğru yerdesiniz.
Sepetim 0
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Güvenlik ve Gizlilik İlkesi

 

Güvenlik ve Gizlilik İlkesi

 

Antialerjikyatak.com E-Ticaret Müşterilerinin, Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. markalarına ait online mağaza kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.ye ait markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait antialerjikyatak.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, antialerjikyatak.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla antialerjikyatak.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ve markaları kesinlikle sorumlu değildir.

Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait antialerjikyatak.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Müşteriler, Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait antialerjikyatak.com’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’ lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye ait antialerjikyatak.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 

Ünit Turizm Organizasyon Taşımacılık Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.